Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24627/188
Tramontina Profissional Master 24627/188 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24627/188
Усі ціни 16 →Кухонный нож Tramontina Professional Master слайсер для хлеб 203 мм в упак | 882 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master слайсер для хлеб 203 мм в упак | 692 грн. |
Tramontina Profissional Master 24627/188 | 790 грн. |
Tramontina Professional Master 203мм(24627/188) 24627/188 | 692 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master слайсер для хлеб 20 | 692 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →