Охолоджувальна рідина XADO Blue BS Concentrate 60 л (ХА 50602)
Очікується у продажу 8 409 грн. Температура замерзання (°С): -80; Об'єм (л): 60; Колір: синій; Клас: G11; Допуски виробників: ASTM D 3306/D 4656; JIS K 2234; |
XADO Blue BS Concentrate 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Blue BS Concentrate
Ціни на XADO Blue BS Concentrate |
---|---|---|---|---|
XADO Blue BS Concentrate 1 л | від 186 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Blue BS Concentrate 5 л | від 494 грн. | 4 пропозиції | ||
XADO Blue BS Concentrate 20 л | від 2 245 грн. | 6 пропозицій |