Охолоджувальна рідина XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 1 л (XA 50008)
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 1 л
Усі ціни 6 →Антифриз-концентрат XADO Red 12++, червоний, 1,1кг XA50008 | 210 грн. |
Антифриз Xado Red 12++ 1,1 кг (XA 50008) | 157 грн. |
Антифриз Xado Red 12++ 1,1 кг (XA 50008) | 265 грн. |
Антифриз для двигуна XADO Antifreeze Red 12++ Концентрат 1,1 кг XA 50008 | 225 грн. |
Антифриз Xado G12++ суперконцентрат 1 л | 190 грн. |
Антифриз Xado Red 12++ 1,1 кг (XA 50008) | 217 грн. |
Модификації XADO Red 12 Plus Plus Concentrate
Ціни на XADO Red 12 Plus Plus Concentrate |
---|---|---|---|---|
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 1 л | від 157 грн. | 6 пропозицій | ||
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 5 л | від 644 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 20 л | від 2 806 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →