Охолоджувальна рідина XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 5 л (XA 50308)
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Red 12 Plus Plus Concentrate
Ціни на XADO Red 12 Plus Plus Concentrate |
---|---|---|---|---|
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 1 л | від 190 грн. | 5 пропозицій | ||
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 5 л | від 829 грн. | 2 пропозиції | ||
XADO Red 12 Plus Plus Concentrate 20 л | від 2 806 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →