Охолоджувальна рідина XADO Blue BS Ready To Use 60 л (ХА 50605)
Товар застарів 5 142 грн. Температура замерзання (°С): -40; Об'єм (л): 60; Колір: синій; Клас: G11; Допуски виробників: ASTM D 3306/D 4656; JIS K 2234; |
XADO Blue BS Ready To Use 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Blue BS Ready To Use
Ціни на XADO Blue BS Ready To Use |
---|---|---|---|---|
XADO Blue BS Ready To Use 2.5 л | від 202 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Blue BS Ready To Use 10 л | від 747 грн. | 5 пропозицій | ||
XADO Blue BS Ready To Use 20 л | від 1 537 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →