Сейф Xiaomi Mijia Smart Safe Deposit Box (BGX-5X1-3001)
Відео 4Фото 7 |
Xiaomi Mijia Smart Safe Deposit Box |
|
Способи розблокування: відбиток пальця, пароль, одноразовий пароль, Bluetooth, ключ. Є можливість встановити відразу два рівня захисту. Повідомлення на телефон про переміщення сейфа.
Живлення AA (4 шт). Type-C для аварійного живлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mijia Smart Safe Deposit Box
Розумний сейф Xiaomi MiJia Smart Safe Deposit Box (BGX-5X1-3001) BGX-5X1-3 | 10 499 грн. |
Розумний сейф Xiaomi Mi Home (Mijia) BGX-5/X1-3001 | 10 999 грн. |
Розумний сейф MiJia Smart Safe Deposit Box (BGX-5X1-3001) | 11 299 грн. |
Розумний сейф Mijia BGX-5/X1-3001 Black | 12 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →