Електрогенератор XO GAS-05
Фото 8 |
XO GAS-05 |
|
Переносний бензиновий генератор має номінальну потужність 2.5 кВт. Оснащений 4-тактним двигуном із робочим об'ємом 122 см³. Генератор XO GAS-05 запускається вручну (за допомогою тросика). Паливний бак містить 6 л бензину. Електрика виробляється інверторним альтернатором, що забезпечує стабільні характеристики вихідного струму. Тому даний генератор можна використовувати для живлення приладів і техніки, які відрізняються чутливістю до якості електроенергії, що отримується, і не переносять стрибків напруги. Навантаження підключається через розетку 230 В, вихід постійного струму 12 В (виконаний у вигляді стандартного автомобільного прикурювача) або USB-порти (2 шт.).
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XO GAS-05
Усі ціни 10 →Генератор инверторный БЕНЗИНОВЫЙ XO-GAS-05 2,5kW (2.8kW), однофазный, 220V | 22 121 грн. |
Генератор XO інверторний GAS-05 2.5kW (1283126565342) | 24 737 грн. |
Генератор XO инверторный GAS-05 2.5kW (1283126565342) 1283126565342 | 24 309 грн. |
Генератор XO інверторний GAS-05 2.5kW (1283126565342) 1283126565342 | 24 989 грн. |
XO GAS-05 2.5кВт/2.8кВт (1283126565342) | 23 390 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →