Електрогенератор Kemage KM5000io-1
Фото 7 |
Kemage KM5000io-1 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemage 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemage.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemage KM5000io-1
Генератор инверторный бензиновый Kemage 3,5/4,0 кВт KM5000io-1 | 22 904 грн. |
Генератор інверторний бензиновий KEMAGE 3,5/4,0 кВт KM5000io-1 97949003041 | 22 903 грн. |
Генератор інверторний KEMAGE KM5000io-1 000025634 | 22 903 грн. |
Генератор бензиновый инверторный 3,5 кВт KEMAGE KM5000io-1 000025634 | 21 758 грн. |
Генератор інверторний KEMAGE KM5000io-1 | 22 903 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →