Електрогенератор ITC Power GG30Xi
Відео 1Фото 11 |
ITC Power GG30Xi |
|
Трикіловатний бензогенератор з інверторним альтернатором, що видає чистий струм зі стабільними характеристиками, придатний для живлення «чутливої» та «примхливої» техніки, на зразок сучасної електроніки, побутових приладів та автоматики, що управляє опалювальними котлами. Генератор ITC Power GG30Xi оснащений 4-тактним двигуном, що має робочий об'єм 208 см³, потужність 7 кінських сил та споживання бензину на рівні 2.18 л/год (при повному навантаженні запасу палива у 12-літровому бензобаку вистачає приблизно на 5.5 год). Апарат має дві розетки 230 для підключення споживачів електроенергії зі стандартними вилками, а також вихід 12 В у вигляді автомобільного прикурювача. Параметри вихідного струму та напрацювання генератора в мотогодинах можна контролювати за допомогою багатофункціонального дисплея на передній панелі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ITC Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ITC Power.
Купити ITC Power GG30Xi
Усі ціни 14 →ITC Power GG30Xi офіційна гарантія ціна з ПДВ | 22 399 грн. |
Генератор бензиновый инверторный Itc Power GG30Xi | 13 860 грн. |
ITC Power GG30Xi | 23 010 грн. |
Інверторний бензиновий генератор ITC Power GG30Xi | 12 210 грн. |
Инверторный бензиновый генератор ITC Power GG30Xi | 12 449 грн. |