Чековий принтер Xprinter XP-423B USB, Ethernet
![]() |
Xprinter XP-423B USB, Ethernet |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xprinter XP-423B USB, Ethernet
Принтер етикеток X-PRINTER XP-423B USB, Ethernet (XP-423B (USB+LAN)) XP-423B (USB+LAN) | 3 878 грн. |
| 3 900 грн. | ![]() |
| 3 900 грн. |
Модификації Xprinter XP-423B USB, Ethernet
| Ціни на Xprinter XP-423B USB, Ethernet |
|---|---|---|---|---|
| Xprinter XP-423B USB | від 3 478 грн. | 5 пропозицій | ||
| Xprinter XP-423B USB, Ethernet | від 3 878 грн. | 3 пропозиції | ||
| Xprinter XP-423B USB, Ethernet, WiFi | від 4 986 грн. | 3 пропозиції | ||
| Xprinter XP-423B USB, Serial | від 2 799 грн. | 11 пропозицій | ||
| Xprinter XP-423B USB, WiFi | від 4 055 грн. | 7 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →