Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Торгівля   /   Принтери чеків і етикеток   /   Xprinter

Чековий принтер Xprinter XP-P323B

Фото - Чековий принтер Xprinter XP-P323B
Відео 10Фото 8
Xprinter XP-P323B
Основне
Типмобільний (від акумулятора) / 2500 мАгод /
Друкетикетки
Характеристики друку
Макс. роздільна здатність друку203 dpi
Швидкість друку70 мм/с
Ширина друку72 мм
Довжина друку1778 мм
Ширина паперу76 мм
Макс. діаметр рулону50 мм
Підключення
USB
Загальні характеристики
Дисплей / 0.9" /
Габарити124×108×61 мм
Вага0.4 кг
Офіційний сайтxprintertech.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xprinter 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xprinter.

Купити Xprinter XP-P323B

Усі ціни 8 →

Принтер этикеток X-PRINTER XP-P323B мобильный, USB, Bluetooth (XP-P323B)

A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 600 грн.

X-PRINTER XP-P323B

Мобільний термопринтер Xprinter XP-P323B USB+Bluetooth – це універсальне рішення для створення чеків та етикеток. Він підій... щеде до виконання багатьох робочих завдань, що з печаткою, і дозволяє заощадити придбання окремої техніки. Модель має гарну якість нанесення та модний дизайн, підтримує налаштування концентрації. Роздільна здатність термоголови – 203 dpi. Швидкість складає 70 мм/сек, що забезпечує відмінну продуктивність. Підтримується друк усіх поширених 1D та кількох 2D кодів. Головка друкуючого механізму має ресурс 30 км чекової стрічки. Функціональність продукту включає можливість бездротового з'єднання за допомогою інтерфейсу Bluetooth. Автономність підтримує літій-іонна батарея ємністю 2500 мАг. Передбачено підтримку прямої USB зарядки. На ергономічному корпусі розташований OLED-екран діагоналлю 1,3” з роздільною здатністю 128 х 64 pix, а також кнопки для керування. Це створює зручність експлуатації, від чого залежить швидкість роботи касира та оперативність обслуговування клієнтів. Таким чином, принтер відмінно підходить для точок видачі інтернет магазинів, поштових та кур'єрських служб доставки, аптек, закладів охорони здоров'я, парковок та фітнес центрів.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 385 грн.

Принтер етикеток X-PRINTER XP-P323B мобільний, USB, Bluetooth (XP-P323B)

Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Bluetooth, роздільна здатність - 203 DPI
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Принтер етикеток X-PRINTER XP-P323B мобільний, USB, Bluetooth (XP-P323B)

+ 126 балів ITbox, Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Bluetooth, роздільна здатність - 203 DPI
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Мобільний принтер чеків-етикеток Xprinter XP-P323B

Опис принтерів Xprinter XP-P323B та XP-P210 Мобільний принтер чеків та етикеток Xprinter XP-P323B Xprinter XP-P323B — це наді... щейний і портативний принтер чеків та етикеток, який чудово підходить для бізнесу, де потрібен мобільний друк. Завдяки своїй універсальності, він забезпечує швидке та зручне підключення через USB або Bluetooth, що робить його ідеальним для касових точок і роботи в полі. Основні
TTC.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
4 005 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Xprinter XP-P323B

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди