Чековий принтер Xprinter XP-423B USB, Serial
![]() |
Xprinter XP-423B USB, Serial |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xprinter XP-423B USB, Serial
Усі ціни 13 →X-PRINTER XP-T890H (USB+Serial+LAN) | 5 816 грн. | ![]() |
| 2 924 грн. |
Принтер етикеток X-PRINTER XP-423B USB, Serial (XP-423B USB+Serial) XP-423B USB+Serial | 3 471 грн. |
Друкарка чеків Xprinter XP-Q804S (термодрук, 260мм/с, стрічка 80мм, USB+Serial+Lan,авторізак,чорний) | 2 942 грн. |
| 2 799 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Xprinter XP-423B USB, Serial
| Ціни на Xprinter XP-423B USB, Serial |
|---|---|---|---|---|
| Xprinter XP-423B USB | від 3 471 грн. | 5 пропозицій | ||
| Xprinter XP-423B USB, Ethernet | від 3 868 грн. | 3 пропозиції | ||
| Xprinter XP-423B USB, Ethernet, WiFi | від 4 976 грн. | 3 пропозиції | ||
| Xprinter XP-423B USB, Serial | від 2 799 грн. | 13 пропозицій | ||
| Xprinter XP-423B USB, WiFi | від 4 046 грн. | 8 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →