Масляний обігрівач Zanussi Espressione ZOH/ES-05W 5 секц 1 кВт
Товар застарів 2 699 грн. Тип: масляний радіатор; Управління: поворотний перемикач; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 1000; Площа обігріву (м²): 10; Кількість секцій: 5; термостат; Режимів нагрівання: |
Zanussi Espressione ZOH/ES-05W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
4 1 0 0 |
Огидна модель, гроші на вітер! Приємний колір, є ручка Погано гріє навіть на 3 режимі за максимуму. Стукає, шумить і стрекоче, не дає заснути, промучилась безсонням півночі, довелося вимкнути, щоб заснути. |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Модификації Zanussi Espressione ZOH/ES-05W
Ціни на Zanussi Espressione ZOH/ES-05W |
---|---|---|---|---|
Zanussi Espressione ZOH/ES-07W 7 секц 1.5 кВт | від 2 090 грн. | 32 пропозиції | ||
Zanussi Espressione ZOH/ES-09W 9 секц 2 кВт | від 2 410 грн. | 33 пропозиції | ||
Zanussi Espressione ZOH/ES-11W 11 секц 2.2 кВт | від 2 990 грн. | 32 пропозиції |