Масляний обігрівач Zanussi Casa ZOH/CS-11W 11 секц 2.2 кВт
Відео 2Фото 9 |
Zanussi Casa ZOH/CS-11W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zanussi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zanussi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zanussi Casa ZOH/CS-11W 11 секц 2.2 кВт
Усі ціни 39 →Обігрівач Zanussi ZOH/CS-11W | 3 430 грн. |
ZANUSSI ZOH/CS-11W | 3 304 грн. |
ZANUSSI ZOH/CS-11W | 3 152 грн. |
Обігрівач Zanussi ZOH/CS-11W | 2 795 грн. |
ZANUSSI ZOH/CS-11W | 3 136 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Zanussi Casa ZOH/CS-11W
Ціни на Zanussi Casa ZOH/CS-11W |
---|---|---|---|---|
Zanussi Casa ZOH/CS-07W 7 секц 1.5 кВт | від 2 680 грн. | 9 пропозицій | ||
Zanussi Casa ZOH/CS-09W 9 секц 2 кВт | від 2 430 грн. | 37 пропозицій | ||
Zanussi Casa ZOH/CS-11W 11 секц 2.2 кВт | від 2 790 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →