Масляний обігрівач Electrolux EOH/M-9209 9 секц 2 кВт
Відео 2Фото 2 |
Electrolux EOH/M-9209 7 секц 1.5 кВт 9 секц 2 кВт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux EOH/M-9209 9 секц 2 кВт
Усі ціни 8 →Electrolux EOH/M-9209 | 3 299 грн. |
Оливний (масляний) радіатор Electrolux EOH/M-9209 | 3 299 грн. |
Обігрівач масляний Electrolux EOH/M-9209 * | 4 299 грн. |
Оливний (масляний) радіатор Electrolux EOH/M-9209 | 3 599 грн. |
Оливний (Масляний) радіатор обігрівач Electrolux Wave EOH/M-9209 2000Вт | 3 699 грн. |
Симпатяга родом з засніженій Скандинавії яскравою плямою виділяється на тлі однолітків завдяки видатної зовнішнього вигляду. Вся річ у тім, що секції радіатора мають хвилеподібну форму пластин.
Безпечна експлуатація
У даній моделі налічується 9 секцій, чого достатньо для обігріву приміщень площею понад 20 кв. м. По трубках між ними циркулює розігріте мінеральне масло, що минув багатоступеневу систему очищення. Ймовірність його протікання цілком виключена, також високий ступінь безпеки приладу гарантують функції автовимкнення при перегріві і перекиданні.
Нічого складного
В управлінні опалювальним приладом немає нічого складного: вибираємо один з трійці режимів потужності, повертаємо нижню ручку термостата — і насолоджуємося теплом. Про активність нагріву маслонаповненого радіатора інформує індикатор синього кольору на передній панелі міцно збитого корпусу пристрою.
Міцний середній клас
Ряд проблем у моделі пов'язаний тільки з мережевим шнуром — багатьом користувачам бракує його довжини, в доважок під вагою дроту відкривається кришка відсіку для його зберігання. Втім, сама наявність прихованої ніші для шнура живлення йде радіатора виключно про запас. Поєднуючи в одному флаконі приємну зовнішність і вірну службу на благо підтримки комфортного мікроклімату, Electrolux EOH/M-9209 є одним з претендентів на перемогу в категорії масляних радіаторів міцного середнього класу.
Модификації Electrolux EOH/M-9209
Ціни на Electrolux EOH/M-9209 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EOH/M-9157 7 секц 1.5 кВт | від 2 599 грн. | 9 пропозицій | ||
Electrolux EOH/M-9209 9 секц 2 кВт | від 3 299 грн. | 8 пропозицій |