Зарядна станція Zendure SuperBase 1000M (ZDSB1000M)
Відео 4Фото 22 |
Zendure SuperBase 1000M 600 Вт1000 Вт |
|
Портативна зарядна станція з правильною синусоїдою на виході, яка є вкрай важливою для живлення чутливої електроніки при відключеннях світла або далеко від електричної цивілізації. Одночасно до моделі допускається підключати до 9 пристроїв-споживачів електрики. Головне, щоб їхня сумарна потужність була не більше 1000 Вт. На короткостроковій основі Zendure SuperBase 1000M може тягнути пікове навантаження до 1500 Вт.
Модель оснащується двома розетками на 230 В, трьома портами USB A з параметрами напруги та струму 5 В / 2.1 А, одним USB type C з підтримкою швидкої зарядки за протоколом Power Delivery (до 100 Вт), виходом автоприкурювача 12.6 В, парочкою DC-роз'ємів для живлення пристроїв постійного струму Всередині зарядної станції розміщується літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 1016 Вт*год, що заряджається як від побутової розетки, так і від сонячних панелей (опційно докуповуються). Окрема «фішка» моделі – це вбудований LED-світильник із чотирма режимами розсіяного освітлення. Активні підключення до зарядної станції та рівень залишкового заряду акумулятора висвічуються на інфо-екрані, який знаходиться на передній панелі корпусу портативного приладу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zendure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zendure.
Купити Zendure SuperBase 1000M
Усі ціни 19 →Зарядна станція Zendure SuperBase 1016Wh 1000W Portable Power Station (ZDS | 19 499 грн. |
Зарядная станция Zendure SuperBase SBM1000 (1016 Вт·ч / 1000 Вт) 149238 | 18 999 грн. |
ZENDURE SuperBase 1000M (ZDSB1000M) офіційна гарантія | 19 988 грн. |
Зарядна станція Zendure 1016Wh (ZDSB1000M-gy-eu) ZDSB1000M-gy-eu | 22 115 грн. |
Зарядна станція Zendure SuperBase 1016Wh 1000W Portable Power Station (ZDS | 19 999 грн. |
Модификації Zendure SuperBase 1000M
Ціни на Zendure SuperBase 1000M |
---|---|---|---|---|
Zendure SuperBase 600M | від 10 099 грн. | 12 пропозицій | ||
Zendure SuperBase 1000M | від 18 098 грн. | 19 пропозицій |