Зарядна станція Zendure SuperBase 600M (ZDSB600M)
Відео 4Фото 22 |
Zendure SuperBase 600M 600 Вт1000 Вт |
|
Компактна модель з розрахунком на автономне живлення навантаження потужністю до 600 Вт та заряджання мобільних девайсів. Міні-електростанція від Zendure здатна тягнути короткочасну пікову потужність на рівні до 1000 Вт, а на виході з її двох розеткових гнізд користувач отримує чисту синусоїдальну напругу 230 В. Також на панелі підключень Zendure SuperBase 600M є тріо повнорозмірних USB- 5 В / 2.4 А, один роз'єм USB type C з функцією швидкої зарядки за протоколом Power Delivery (100 Вт), два DC-виходи по 12 В та одне гніздо автоприкурювача.
Енергетичним ядром моделі є літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 607.36 Вт*год, що заряджається як від звичайної побутової електромережі, так і сонячних панелей (докупаються в окремому порядку). Зарядну станцію обладнали інформаційним екраном, 10-ватним LED-джерелом світла з чотирма режимами свічення, ручкою для перенесення 6.4-кілограмового корпусу. У середньому модель здатна забезпечити до 6 годин автономної роботи телевізора, близько 8 зарядок ноутбука або до 50 процедур заповнення енергетичних запасів у осередках акумулятора смартфонів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zendure 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zendure.
Купити Zendure SuperBase 600M
Усі ціни 12 →Зарядна станція Zendure SuperBase 600M (ZDSB600M-gy-eu) | 12 999 грн. |
Зарядная станция Zendure SuperBase SBM600 (607 Вт·ч / 600 Вт) 149237 | 11 999 грн. |
ZENDURE SuperBase 600M (ZDSB600M) офіційна гарантія | 10 099 грн. |
Зарядная станция Zendure SuperBase 600M (607 Вт·ч / 600 Вт) SuperBase 600М | 18 486 грн. |
Зарядна станція Zendure SuperBase 600M (ZDSB600M-gy-eu) | 11 998 грн. |
Модификації Zendure SuperBase 600M
Ціни на Zendure SuperBase 600M |
---|---|---|---|---|
Zendure SuperBase 600M | від 10 099 грн. | 12 пропозицій | ||
Zendure SuperBase 1000M | від 18 239 грн. | 20 пропозицій |