Фільтр-подовжувач Gembird SPG6-G-10
Gembird SPG6-G-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird SPG6-G-10
Усі ціни 62 →Gembird Gembird SPG6-G-10G | 259 грн. |
Gembird 6 розеток 10А 3м з вимикачем білий (SPG6-G-10G) | 259 грн. |
Сетевой фильтр Gembird SPG6-G-10G, 3 м кабель, 6 розеток, серого цвета | 259 грн. |
Фильтр питания Gembird Power Cube 6 розеток 3м (SPG6-G-10G) серый SPG6-G-1 | 259 грн. |
Мережевий фільтр живлення SPG6-G-10G Gembird | 257 грн. |
ще 20 пропозицій
Корисно знати
Максимально поглинається енергія — це величина максимально поглинається енергії імпульсу, яку може розсіяти варистор у вигляді тепла без загрози руйнування
Модификації Gembird SPG6-G-10
Ціни на Gembird SPG6-G-10 |
---|---|---|---|---|
Gembird SPG6-G-6 | від 169 грн. | 73 пропозиції | ||
Gembird SPG6-G-10 | від 205 грн. | 62 пропозиції | ||
Gembird SPG6-G-15 | від 202 грн. | 62 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →