Электрочайник Aurora AU 3407 1750 Вт 2 л желтый
Фото 6 |
Aurora AU 3407 2020 годдвойные стенки |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Aurora 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Aurora.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Aurora AU 3407 1750 Вт 2 л желтый
Все цены 6 →Електрочайник металевий AURORA AU 3407 | 426 грн. |
Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Aurora AU-3407 1750 Вт | 1 017 грн. |
Електричний пластиковий чайник з металевою колбою Aurora AU-3407 Жовтий з | 996 грн. |
Електрочайник Aurora AU-3407 1750Вт 2л Жовтий | 799 грн. |
Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Aurora AU-3407 Жовтий 2 | 996 грн. |
Електричний пластиковий чайник із металевою колбою Aurora AU-3407 1750 Вт | 996 грн. |
Дополнительные функции и возможности электрочайника Aurora AU 3407:
- Длина сетевого шнура – 70 см
РекомендуемСравнить в таблице →