Блок питания be quiet! Pure Power 12 M BN343
Фото 4 |
be quiet! Pure Power 12 M BN343 550 Вт 24+8 (4+4) pin 650 Вт 24+8+4 pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 1000 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели be quiet!.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить be quiet! Pure Power 12 M BN343
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 M 750W (BN343) | 5 292 грн. |
Блок питания Be Quiet! Pure Power 12 M 750W (BN343) | 5 229 грн. |
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 M 750W (BN343) | 5 229 грн. |
Блок питания Be Quiet! Pure Power 12 M 750W (BN343) | 5 235 грн. |
Рекомендую як надійну модель! Тиша в роботі 93% ККД (до 92.6% ККД), модульна конструкція, важкий, якісні компоненти в середині. Відсутня підсвітка та екран який би показував скільки споживає ПК в даний момент часу. PHOTO-PR: пользуюсь be quiet! BN343 несколько месяцев |
Брав на 650W під систему R5 5600 + RTX 4060.
Поставив без проблем, якщо не враховувати дуже тугий хід усіх дротів, в особливості самого великого 24 pin (видно на фото). Давив зі всіх сил, гнулась плата і корпус)) Я вже думав трісне, пішов до спеца, він сказав "ну а шо ти хочеш, нове", але друг нещодавно збирав ПК з БЖ від gigabyte і там усі дроти втикались легко. Бачив відгуки що комусь не вистачало довжини дротів, але в мене корпус формата mATX, я такої проблеми не відчув, можливо це користувачі ATX плат і відповідно великих корпусів. В остальному немає претензій до БЖ, працює поки що вже трохи більше 2х місяців без проблем. Багаторічна гарантія
Тихий Надійний Модульний Можливо якщо у вас великий корпус під повноцінні ATX плати може не вистачити довжини рідних дротів. Будьте уважні.
Дуже туго втикається штекер 24 pin, але може це проблема плати. Сергій: пользуюсь be quiet! BN342 несколько месяцев |
Хороший БП, Але прийшов з розірваною пломбою, це не допустимо, Гарантії тепер немає, Не рокомендую до покупки Модульна система проводів Розірвана пломба Нублоїд 002: пользуюсь be quiet! BN342 менее месяца |
Добавить отзыв
Модификации be quiet! Pure Power 12 M
Цены на be quiet! Pure Power 12 M |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 12 M BN341 | от 3 921 грн. | 5 предложений | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN342 | от 4 659 грн. | 9 предложений | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN343 | от 5 229 грн. | 4 предложения | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN344 | от 6 175 грн. | 3 предложения | ||
be quiet! Pure Power 12 M BN345 | от 7 199 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →