Кастрюля Benson BN-361
Benson BN-361 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-361
Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-361 3 л 20 см | 772 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-361 (3л/20см) | 1 003 грн. |
Каструля квадратна Benson BN-361 з кришкою 3 л з антипригарним покриттям | 973 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям BENSON BN-361 казан з кришкою Квадратна 3л | 995 грн. |
Каструля з кришкою і мармуровим покриттям Benson BN-361 Казан з антипригар | 1 067 грн. |
Модификации Benson BN-361
Цены на Benson BN-361 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-360 | от 705 грн. | 7 предложений | ||
Benson BN-361 | от 772 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-362 | от 955 грн. | 11 предложений | ||
Benson BN-363 | от 1 047 грн. | 14 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →