Моторное масло Castrol GTX 5W-30 C4 1 л
Castrol GTX 5W-30 C4 1L |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Castrol 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Castrol.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Castrol GTX 5W-30 C4 1 л
Все цены 10 →Моторное масло Castrol GTX 5W-30 C4 RN 0720 (1л.) 15900D | 453 грн. |
Олива моторна синтетична CASTROL GTX C4 5W-30 1л (RBGTX5C412X1L) RBGTX5C41 | 422 грн. |
Моторное масло Castrol GTX 5W-30 C4 RN 0720 (1л.) OM-5537561934 | 624 грн. |
CASTROL 5W30GTX1L | 362 грн. |
Моторна олива Castrol GTX 5W-30 C4 1 л | 494 грн. |
eще 5 предложений
Відкатавши 10,8 тис. км. на Castrol GTX тільки в каністрі від Рено і за вищою вартістю, вирішив не переплачувати і одразу купити Castrol GTX. На СТО залили на максимальну відмітку, на наступний день долив ще трошки. На відміну від оливи Рено Кастрол, ця олива потемніла швидше (десь 1-1,5 тис. км, на відміну від 3 тис. в каністрі Рено), але можливо, був інший режим роботи двигуна, пальне чи ін. причини. Рівень оливи залишався стабільним аж до настання зимових морозів та прогріву авто (а це десь 7-8 місяців і наїздив 8 тис. км.). Після цього рівень опустився десь на 2,5-3 мм на щупі. Так ще і поїздив 2 місяці і прийшла знову заміна оливи. Відпрацьовану оливу забирав собі з СТО, то помітив, що в’язкість в неї значно змінилася (майже, як вода за температури +1) і відпрацювала вона біля 190 мотогодин. В роботі двигуна змін не помітив, звук роботи такий же самий. Двигун працював весь період без нарікань. Тривалий проміжок часу рівень оливи залишався незмінним. Коштує трохи дешевше від Рено Кастрол, але я б краще брав його. Здалось, що воно трошки краще (моя суб'єктивна думка). Владислав М: пользуюсь Castrol GTX 5W-30 C4 4L несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Castrol GTX 5W-30 C4
Цены на Castrol GTX 5W-30 C4 |
---|---|---|---|---|
Castrol GTX 5W-30 C4 1 л | от 362 грн. | 11 предложений | ||
Castrol GTX 5W-30 C4 4 л | от 1 362 грн. | 24 предложения | ||
Castrol GTX 5W-30 C4 208 л | от 52 819 грн. | 3 предложения |
ПохожиеСравнить в таблице →