Унитаз Deante Avis CDAD6ZPW
Фото 11 |
Deante Avis CDAD6ZPW |
|
10 лет гарантии от производителя.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Deante 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Deante.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Deante Avis CDAD6ZPW
Все цены 9 →Унітаз підвісний безобідковий білий DEANTE Avis із сидінням з мікроліфтом | 7 067 грн. |
Deante Deante Avis (CDAD6ZPW) | 7 067 грн. |
Унітаз підвісний Deante Avis безобідковий, сидіння в комплекті, білий (CDA | 7 067 грн. |
Унітаз Deante AVIS з кришкою, безободковий (CDAD6ZPW) | 7 067 грн. |
Унітаз Deante AVIS з кришкою, безобідковий (CDAD6ZPW) CDAD6ZPW | 7 067 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →