Унитаз Deante Peonia Zero CDED 6ZPW
Фото 28 |
Deante Peonia Zero CDED 6ZPW |
|
10 лет гарантии от производителя.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Deante 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Deante.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Deante Peonia Zero CDED 6ZPW
Все цены 13 →Унітаз підвісний Deante Peonia CDED6ZPW з сидінням Soft Close | 13 952 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий чорний DEANTE Peonia із сидінням з мікроліфт | 15 000 грн. |
Deante Deante Peonia (CDEDNZPW) | 14 249 грн. |
Унітаз підвісний Deante Peonia безобідковий, сидіння в комплекті, чорний ( | 13 990 грн. |
Унітаз Deante PEONIA з кришкою, безободковий (CDEDNZPW) | 14 250 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →