Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Max
Видео 53Фото 13 |
EcoFlow RIVER 2 Max |
|
Зарядная станция с литий-железо-фосфатной батареей емкостью 512 Вт*ч, функцией «холодного старта» и выходным сигналом в форме правильной синусоиды. Прибор предназначен для резервного питания техники суммарной мощностью до 500 Вт (производитель уверяет, что допускается кратковременное повышение нагрузки до 1000 Вт). Для подключения потребителей электроэнергии зарядная станция EcoFlow RIVER 2 Max имеет две розетки, три порта USB A и один порт USB C.
Зарядка аккумулятора, встроенного в корпус прибора, может осуществляться от сети или солнечных панелей (не входят в комплект), а также через разъем DC5521 (автомобильный прикуриватель) и порт быстрой зарядки XT60. Станция весит 6 кг, она имеет ручку для переноски. Кроме обычного способа управления (с помощью дисплея на передней панели), управлять работой прибора можно по Wi-Fi и Bluetooth.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог EcoFlow 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели EcoFlow.
Купить EcoFlow RIVER 2 Max
Все цены 84 →Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max Portable Power Station (512Wh/500W) (R | 21 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max CN | 17 899 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow River 2 Max 512 Вт·год (RIVER2Max) унів | 16 401 грн. |
Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max (512 Вт·г) RIVER2Max | 25 999 грн. |
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max | 19 474 грн. |
Шахраї, почитайте їх сертифікат і зрозумієто що вони таке. Акумулятор не відповідає ТТХ. Пишуть що батарея LiFePO4 а на справді літій-іонний акумулятор. Ще багато відео де виявляється обман з ємністью батареї. Батареї не відповідають ємністі. Попросив показати сертифікат щоб побачити що батарея сертифіцирована та відповідає заявленим ТТХ, мені прислали сертифікат для блютуз, радіочастот. І жодного слова про ємність та склад батареї. Будьте обережні, вас обманюють. Обман |
Якби не відключення світла, ніколи би не дізнався що таке зарядна станція, працюю з дому, тому подібна покупка сприймалася більше як інвестиція, а виявляється що річ в побуті доволі корисна: планові, аварійні відключення - а ви в будь який час зі світлом.
Підключив як UPS для ПК, із задачею справляється, при зникненні живлення переключення моментальне. Тестував в робочих умовах, при навантаженні 85Вт 100% заряду вистачило рівно на 4 години, а кулер увімкнувся на 90% і не вимикався до кінця. Зарядка до повної ємності зайняла заявлену +- годину. кулер трохи шумить, не критично, тим більше мені в навушниках його не чути) (на фото права сторона станції, звідки йде забір повітря для кулера, притиснута до стіни - це тільки для фото, зазвичай забір повітря нормальний) Варто відмітити, що на екрані відображається ВСЯ необхідна інформація по станції: що увімкнено, скільки споживає, на скільки вистачить. Також є зручний додаток на смартфон, де дублюється вся інформація про стан станції та здвіки можна здійснювати керування та налаштування станції. зручність використання, швидка зарядка, потіжність, режим UPS ціна, шум кулера Pavlo: пользуюсь EcoFlow RIVER 2 Max несколько месяцев |
Я нещодавно придбав портативну зарядну станцію. На сайті компанії і в інструкції до пристрою вказано, що акумулятори мають тип LiFePO4. Однак, після перегляду відео з YouTube, у мене виникли сумніви щодо цього. На відео чітко видно, що акумулятори мають тип Li-ion.
Моі сумніви також підтвердилися відсутністю сертифікатів відповідності. На сайті компанії немає інформації про те, що зарядна станція відповідає будь-яким стандартам безпеки. Крім того, коли я запитав у виробника про тип акумуляторів, він відповів відмовкою. Враховуючи все це, я не рекомендую купувати портативні зарядні станції . Невідомо, який тип акумуляторів використовується в даних пристроях, і немає гарантії, що вони відповідають стандартам безпеки. Дуже аргономічний та функціональний Мені не сподаболось що там інший акумулятор, тиша від компанії EcoFlow.
Написав своє запитання на сайті компанії EcoFlow а вони його видалали Віктор : пользуюсь EcoFlow RIVER 2 Max менее месяца |
меньше 20ват, вмикається вентилятор. Він може працювати по кілька годин і його шум досить не комфортний (станція знаходиться в тій же кімнаті на відстані +- 3метри).
Чи є способи це виправити (версія прошивки остання)?