Каталка Falk Street Champion
Видео 1Фото 12 |
Falk Street Champion |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Falk Street Champion
Все цены 6 →Біговел Falk з безшумними колесами Street Champion 440S червоний (30162004 | 2 399 грн. |
Біговел Falk з безшумними колесами Street Champion 441S блакитний (441S) | 2 490 грн. |
Біговел Falk з безшумними колесами Street Champion 440S | 2 490 грн. |
Біговел Falk з безшумними колесами Street Champion 441S | 2 490 грн. |
Біговел Falk Street Champion червоний (440S) (10-577621) | 3 673 грн. |
Біговел Falk Street Champion блакитний (441S) (10-575276) | 3 673 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →