Кухонный нож Fissman Kensei Mitsuyoshi 2593
Фото 5 |
Fissman Kensei Mitsuyoshi 2593 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Kensei Mitsuyoshi 2593
Овочевий ніж Fissman Kensei Mitsuyoshi 10 см (2593) | 1 606 грн. |
Овощной нож Fissman Kensei Mitsuyoshi 10 см (2593) | 1 606 грн. |
Нож овощной Fissman Kensei Mitsuyoshi 10 см 2593 | 1 615 грн. |
Ніж овочевий Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом із нержавіючої сталі 10см ( | 1 762 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Mitsuyoshi з лезом з нержавіючої | 1 725 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →