Смартфон Google Pixel 7 Pro 128 ГБ
Видео 72Фото 17 |
Передовой фотофлагман, дебют которого состоялся осенью 2022 года. Смартфон изготавливается в корпусе из переработанного алюминия, для которого заявлена пыле- и влагозащита IP68. На тыльной стороне корпуса устройства выделяется массивная плашка с трио объективов основной камеры. Google Pixel 7 Pro 128GB вооружили ведущим датчиком изображения на 50 МП с оптической стабилизацией, 12 МП ультрашириком и 48 МП стабилизированным телевиком, который обеспечивает честное пятикратное увеличение.
Видео в 4К записывается на тыльную камеру при 60 к/с. Мобильным фотографам доступны продвинутые инструменты на манер повышения резкости и удаления нежелательных объектов с готовых снимков, а также портретный режим фотосъёмки с эффектным размытием фона. Фронтальная камера смартфона обладает разрешающей способностью 10.8 МП, при съёмке на неё помощь в захвате кадра обеспечивает помощник Guided Frame.
Модель оснастили OLED-экраном высокого разрешения (3120х1440 пикселей) с динамической частотой обновления до 120 Гц. Поверхность дисплея устилает закалённое стекло Gorilla Glass Victus. Работает смартфон под управлением 4-нанометрового чипсета Goggole Tensor G2, памяти на борту модели имеется 12/128 ГБ. В качестве ОС аппарат использует чистый Android 13. Энергетическим снабжением электронных компонентов мобильного устройства заправляет аккумуляторная батарея ёмкостью 5000 мАч. Она поддерживает ускоренную проводную зарядку мощностью 23 Вт (с нуля до 50 % примерно за 30 мин.), беспроводную и реверсивную технологии зарядки. Отметим, что в штатную комплектацию смартфона обычно не входит зарядный адаптер.
Купить Google Pixel 7 Pro 128 ГБ
Все цены 140 →Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB (Snow) GA03463 | 22 400 грн. |
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Obsidian | 21 499 грн. |
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128Gb Snow | 21 999 грн. |
Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Dual Sim Snow JP Pixel 7 Pro 12/128GB | 19 917 грн. |
Google Pixel 7 Pro 12/128GB Snow | 18 900 грн. |
2 0 1 2 |
Загальне виконання;
Кастомізація та налаштування оболонки (кольори для інтерфейсу, кастомні екрани заставок тощо) Налаштування системи (дуже багато різних жестів, та різних фішок, перелічувати всі довго, як приклад: подвійний тап по задній кришці, пошук музики що грає на/з екрана блокування, тонка кастомізація режиму сну, затемнення екрану тощо) Фото Відео Кольори та яскравість екрану Швидкий та точний сенсор відбитку пальців у екрані Приємна робота адаптивної яскравості та багато інших дрібничок Не сама довготривала батарея
Відносно довга зарядка (20-80 це година +, 0-100 це дві та більше, приблизно) Відчутний нагрів при навантаженнях (металева рамка нагрівається доволі сильно з лівого боку так точно) Гірша підтримка 3G мереж (у порівнянні з Pixel) 3 - швидкість, якість та сила зв'язку помітно гірша, втім — юзабельна. Відносно низький рівень гучності на сповіщення (дзвінки - нормально) Іноді відвалюються сповіщення до пробудження екрану, чи приходять іноді раз на пів години, проблема скоріш за все - мережева, але як її вирішити поки не впевнений. Люся: пользуюсь Google Pixel 7 Pro 128GB несколько месяцев |
Влаштовує повністю Нічого зайвого Заок
руглений дисплей пользуюсь Google Pixel 7 Pro 128GB несколько месяцев |
Кожен день шкодую що купив це... Я купив його на старті не знаю як зараз але він абсолютно не вартий своїх грошей. - за ці гроші є моделі з ВДВІЧІ, і це без перебільшення вдвічі потужнішими CPU.
- з більш швидкою зарядкою. - та перевага у його фото можливостях порівняно з іншими сучасними моделями не настільки відчутна щоб робити з цього +, так вона є, але її помітно тільки якщо от прям вдивлятися. - і у інших моделей навіть дешевших довша підтримка Android. У корпорації яка є власником Android менша підтримка Мартін Філдман: пользуюсь Google Pixel 7 Pro 128GB несколько месяцев |
- Технология SuperRes Zoom для получения 10-кратного зума без потери качества, гибридный зум до 50x.
- Поддержка ультраширокоугольной камерой MacroFocus для съемки макро снимков.
Модификации Google Pixel 7 Pro
Цены на Google Pixel 7 Pro |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 7 Pro 128 ГБ | от 17 842 грн. | 140 предложений | ||
Google Pixel 7 Pro 256 ГБ | от 18 999 грн. | 101 предложение | ||
Google Pixel 7 Pro 512 ГБ | от 26 449 грн. | 87 предложений |
Як зазначали тут, батарея дійсно довго заряджається, але я не дуже погоджуюсь з тим, що і сідає вона так само швидко. В мене на день не супер активного користування (змішаний режим, десь на години 4-6 саме активного користування на день) його вистачить навіть з Always On, навіть якщо частину цього часу користуватись ним на вулиці з постійно ввімкненими GPS та Bluetooth, з такою батареєю хотілось би 1.5+ дні постійно, але маємо що маємо.
Швидкодію в іграх та інших суперскладних задачах не перевіряв, для користування мультимедія, месенджерів тощо вистачає, всі задачі робляться швидко та без проблем з оперативною пам'яттю (така проблема в мене була з минулим телефоном)
Фото/Відео це топ, не знаю де та хто бачив щось на такому ж рівні в інших телефонах, це реально магія.
Якби не воєнний стан, то телеоб'єктив би працював в мене на повну, знімаючи пейзажі та будівлі здалеку.
Стабілізація у режимі 1080 налаштовується дуже круто, і в "стандартному" режимі видає супер плавну картинку.
Звук, якість звуку динаміків перевіряти сенсу, як на мене, немає, вони грають, і не погано, але краще звичайно в навушниках.
Мінус тут можу дати за деякі доволі тихі звуки сповіщення, чи не завжди спрацьовуючи (саме звуки) сповіщень, що дуже бісить при їзді, наприклад.