Hator Rockfall TKL 2 Mecha Orange Switch
Видео 1Фото 30 |
Hator Rockfall TKL 2 Mecha Orange Switch Hator Aurum Indigo (Clicky)Hator Aurum Orange (Linear) |
|
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hator 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hator.
Купить Hator Rockfall TKL 2 Mecha Orange Switch
Все цены 392 →HATOR Rockfall 2 TKL Mecha Orange (HTK-521) White HTK-521 | 1 999 грн. |
Клавіатура механічна Hator Rockfall 2 Mecha Signature Edition (Black/Black | 1 999 грн. |
HATOR Rockfall 2 Mecha Signature Edition (HTK-520-BLW) | 2 243 грн. |
Клавіатура ігрова Hator Rockfall 2 Mecha Signature Edition (HTK-520-BLW) | 1 999 грн. |
Клавіатура Hator Rockfall 2 Mecha Tkl orange Black (HTK-520) | 2 449 грн. |
Напевно найкращий вибір за ці кошти, якісна збірка та приємні матеріали, в користуванні місяць, всім задоволений, порадували матеріали, особливо кейкапи з підсвіченою укр розкладкою. Якісна збірка, приємні матеріали, підсвічені пбт кейкапи з укр розкладкою, яскрава підсвітка, наявність софту для зручного налаштування Відсутність Hot Swap Женя Завадяк: пользуюсь Hator Rockfall TKL 2 Mecha Orange Switch несколько месяцев |
Будь ласка, хатори, добавте хотсвап, а так імба Змазані світчі з заводу, Хороші стаби, Дизайн, Підсвітка, яку можна налаштовувати під свій смак, пбт кейкапи Відсутність хотсвапу, цокаючий пробіл 9kov: пользуюсь Hator Rockfall TKL 2 Mecha Orange Switch менее месяца |
Hator Rockfall TKL 2 Mecha - це вже друга моя клавіатура від Hator, яких я дуже люблю. Так, під першою я маю на увазі Rockfall EVO TKL, тому порівнювати є з чим.У версії Rockfall EVO були оптико-механічні перемикачі Kailh Black, а у Rockfall 2 Mecha - Aurum Orange. Тактильно друга версія є більш м'якою та менш гучною, але все впирається у суб'єктивність, тому краще порівнювати звучання у YouTube.Візуально клавіатури майже не відрізняються, але у Rockfall 2 Mecha підсвітка яскравіша та загалом виглядає більш привабливо. Також на відміну від Rockfall EVO - Rockfall 2 Mecha є трошки важчою, має знімний кабель та шумопоглинаючий прошарок. Та перевагою Rockfall EVO перед новішою версією є Hot Swap, який дає змогу замінити перемикачі без розбірки клавіатури. В іншому ці дві моделі майже нічим не відрізняються. Дизайн, підсвітка (кирилиця), змінний кабель, перемикачі. Відсутність Hot Swap, мала різниця з попередніми моделями. RAGE: пользуюсь Hator Rockfall TKL 2 Mecha Orange Switch менее месяца |
Оптимальный размер
Hator Rockfall 2 TKL Mecha — одна из самых доступных механических клавиатур с шумопоглощающей прослойкой. Дополнительную шумоизоляцию получила клавиша пробела. Формат — средний 87%, то есть без калькуляторного блока, зато с рядом функциональных клавиш. Основана на фирменных свитчах Hator Aurum с ресурсом наработки 70 миллионов нажатий.
Клики или тишина
Кликающие Indigo отличаются сочным звуковым и тактильным откликом. Тогда как линейные Orange — почти бесшумные, не будут мешать членам вашей семьи дома и коллегам в офисе. Колпачки клавиш сделаны из нестирающегося PBT-пластика с полной украинской локализацией. Встроенная память позволяет запомнить нужный режим RGB-подсветки.
Обилие расцветок
А также запрограммировать макросы для упрощения выполнения сложных комбинаций действий в играх или рабочих приложениях. Внутри клавиатуры находится жесткая металлическая пластина, что придает конструкции прочности и увесистости (почти килограмм). Помимо двух видов свитчей, можно выбрать цвет корпуса: черная, полностью белая, а также белая в сочетании с желтым, мятным или сиреневым.
Модификации Hator Rockfall TKL 2 Mecha
Цены на Hator Rockfall TKL 2 Mecha |
---|---|---|---|---|
Hator Rockfall TKL 2 Mecha Indigo Switch | от 1 799 грн. | 2 предложения | ||
Hator Rockfall TKL 2 Mecha Orange Switch | от 1 715 грн. | 405 предложений |