Ножовка Intertool HT-3145
Видео 1Фото 9 |
Intertool HT-3145 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool HT-3145
Все цены 7 →Intertool Intertool HT-3145 129456 | 349 грн. |
Ножівка садова пряма 210 мм, із металевою ручкою, пластиковий чохол INTERT | 449 грн. |
Ножівка садова пряма INTERTOOL 210мм (HT-3145) | 349 грн. |
Ножівка садова пряма 210 мм, з металевою ручкою, пластиковий чохол INTERTO | 384 грн. |
Ножівля садова Intertool HT-3145 пряма 210 мм | 615 грн. |
Ножівля садова Intertool HT-3145 Складна пряма SK5 у чохлі 360 мм | 360 грн. |
Ножівка садова Intertool HT-3145 пряма 210 мм | 435 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →