Конвектор Kam-In 525 BGТ 0.525 кВт
Kam-In 525 BGТ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kam-In 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kam-In.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kam-In 525 BGТ 0.525 кВт
Керамічний обігрівач Кам-Ін 525EBGT, з конвекцією, інфрачервоний настінний | 4 390 грн. |
Обігрівач конвектор КАМ-ІН Eco Heat 525ЕBGТ - керамічна панель з електронн | 4 390 грн. |
Обігрівач КАМ-ІН Easy Heat 525BGТ - керамічна панель з електронним терморе | 3 990 грн. |
Керамічний обігрівач з посиленою конвекцією з терморегулятором КАМ-ІН 525B | 3 999 грн. |
Керамічний обігрівач Кам-Ин з ніжками 525 Вт беж + терморегулятор (525BGTQ | 3 699 грн. |
Модификации Kam-In 525 BGТ
Цены на Kam-In 525 BGТ |
---|---|---|---|---|
Kam-In 475 BGT 0.475 кВт | от 2 590 грн. | 3 предложения | ||
Kam-In 525 BGТ 0.525 кВт | от 3 699 грн. | 5 предложений | ||
Kam-In 700 BGT 0.7 кВт | от 4 199 грн. | 3 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →