Душевая кабина KRONER Eifel 90x90 CV029569 89x89 угловая
Фото 13 |
KRONER Eifel 90x90 CV029569 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KRONER Eifel 90x90 CV029569 89x89 угловая
Все цены 13 →Душова кабіна Kroner Fifel 90x90 (Профіль - сатин, скло - з малюнком) CV02 | 8 500 грн. |
Kroner Kroner KRP Eifel - Q.C.F.L. 90x90 cм (CV029569) CV029569 | 9 660 грн. |
Душова кабіна квадратна кутова дводверна із піддоном KRONER KRP Eifel-Q.C. | 9 660 грн. |
Душова кабіна з піддоном Kroner KRP Eifel - Q.C.F.L. 90x90 см (CV029569) C | 9 660 грн. |
Душова кабіна Kroner KRP Eifel - Q.C.F.L. 90x90 cм (EifelQCFL9090) EifelQC | 9 660 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →