Душевая кабина KRONER Harz 90x90 CV029563 90x90 угловая
Фото 18 |
KRONER Harz 90x90 CV029563 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KRONER Harz 90x90 CV029563 90x90 угловая
Все цены 27 →Душова кабіна Kroner Harz 90x90 (Профіль - сатин, скло - з малюнком) CV029 | 9 660 грн. |
Kroner Kroner KRP Harz - C.Т.G. 90x90 см (CV029564) CV029564 | 9 660 грн. |
Кабіна для душу напівкругла кутова дводверна із піддоном KRONER KRP Harz-C | 9 660 грн. |
Душова кабіна з глибоким піддоном Kroner KRP Harz - C.T.F. 90x90 см (CV029 | 9 660 грн. |
Душова кабіна Kroner KRP Harz - C.T.F. 90x90 см (HarzCTF9090) HarzCTF9090 | 9 660 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →