Рюкзак Osprey Arcane Small Day 10 л
Видео 23Фото 13 |
Osprey Arcane Small Day |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Osprey 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Osprey.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Osprey Arcane Small Day 10 л
Все цены 8 →Osprey - Arcane Small Day 10L Milky Tea Tan 009.001.0121Osprey Arcane Small Day 10L Milky Tea Tan mdash; це рюкзак для міста, який має невеликий розмір і лаконічний дизайн. Незважа... ещеючи на свої розміри всередині помістяться всі необхідні речі. Є навіть окремі безпечні кишені для ноутбука з планшетом. Рюкзак пошитий з перероблених матеріалів, тому є екологічним і безпечним для навколишнього середовища. Аксесуар доповнено надійною металевою фурнітурою. Bagman.uaС нами 5 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 3 995 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Small Day Acorn Red – O/S – червоний 009.001.0119Якщо ти студент, то такий рюкзак ідеально впишеться в універ. Якщо ти активний міський житель, Osprey Arcane Small Day буде щ... ещеодня ходити з тобою в офіс. Це той випадок, коли річ максимально продумана і зручна, а ще має гарний вигляд і доповнює урбаністичний стиль. Osprey Arcane Small Day - рюкзак на 10 л для міського життя, який вмістить усе необхідне та доповнить твій кежуальний стиль. Важлива деталь, яку зацінить більшість - рюкзак еко-френдлі, виготовлений із переробленого матеріалу. Тобто повністю безпечний для людини та довкілля. Osprey, як зазвичай, турбується про твою поставу, і в цій моделі - спинка Air Scape зі спіненими зонами дасть змогу почуватися комфортно протягом усього дня. Головна блискавка основного відділення по всій довжині рюкзака (з одного боку) зручно шукати речі та поміщати щось всередину. Osprey Arcane Small Day класно підійде офісним працівникам чи студентам, бо має відділ під ноутбук і багато кишень для організації канцелярії. Особливості: Металева фурнітура. Приємна дрібничка, яка надає стилю. Можна легко розмістити всі необхідні речі: ноутбук або папку в основному відділенні, щось маленьке в сітчастій кишені на блискавці, квитки та картки в спеціальній кишені, а ключі завжди будуть на карабіні. Гачок для підвіски рюкзака. Зручно користуватися в приміщенні, щоб не ставити рюкзак на підлогу. Ремені регулюються. Щоб ти зміг максимально підлаштувати рюкзак під себе. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 4 395 грн. |
Рюкзак туристичний Osprey Arcane Small Day 10 л Black (009.001.0202) | 4 395 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Small Day Milky Tea Tan – O/S – бежевий 009.001.0121Якщо ти студент, то такий рюкзак ідеально впишеться в універ. Якщо ти активний міський житель, Osprey Arcane Small Day буде щ... ещеодня ходити з тобою в офіс. Це той випадок, коли річ максимально продумана і зручна, а ще має гарний вигляд і доповнює урбаністичний стиль. Osprey Arcane Small Day - рюкзак на 10 л для міського життя, який вмістить усе необхідне та доповнить твій кежуальний стиль. Важлива деталь, яку зацінить більшість - рюкзак еко-френдлі, виготовлений із переробленого матеріалу. Тобто повністю безпечний для людини та довкілля. Osprey, як зазвичай, турбується про твою поставу, і в цій моделі - спинка Air Scape зі спіненими зонами дасть змогу почуватися комфортно протягом усього дня. Головна блискавка основного відділення по всій довжині рюкзака (з одного боку) зручно шукати речі та поміщати щось всередину. Osprey Arcane Small Day класно підійде офісним працівникам чи студентам, бо має відділ під ноутбук і багато кишень для організації канцелярії. Особливості: Металева фурнітура. Приємна дрібничка, яка надає стилю. Можна легко розмістити всі необхідні речі: ноутбук або папку в основному відділенні, щось маленьке в сітчастій кишені на блискавці, квитки та картки в спеціальній кишені, а ключі завжди будуть на карабіні. Гачок для підвіски рюкзака. Зручно користуватися в приміщенні, щоб не ставити рюкзак на підлогу. Ремені регулюються. Щоб ти зміг максимально підлаштувати рюкзак під себе. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 4 395 грн. |
Рюкзак Osprey Arcane Small Day medium grey heather – O/S – сірий 009.001.0Якщо ти студент, то такий рюкзак ідеально впишеться в універ. Якщо ти активний міський житель, Osprey Arcane Small Day буде щ... ещеодня ходити з тобою в офіс. Це той випадок, коли річ максимально продумана і зручна, а ще має гарний вигляд і доповнює урбаністичний стиль. Osprey Arcane Small Day - рюкзак на 10 л для міського життя, який вмістить усе необхідне та доповнить твій кежуальний стиль. Важлива деталь, яку зацінить більшість - рюкзак еко-френдлі, виготовлений із переробленого матеріалу. Тобто повністю безпечний для людини та довкілля. Osprey, як зазвичай, турбується про твою поставу, і в цій моделі - спинка Air Scape зі спіненими зонами дасть змогу почуватися комфортно протягом усього дня. Головна блискавка основного відділення по всій довжині рюкзака (з одного боку) зручно шукати речі та поміщати щось всередину. Osprey Arcane Small Day класно підійде офісним працівникам чи студентам, бо має відділ під ноутбук і багато кишень для організації канцелярії. Особливості: Металева фурнітура. Приємна дрібничка, яка надає стилю. Можна легко розмістити всі необхідні речі: ноутбук або папку в основному відділенні, щось маленьке в сітчастій кишені на блискавці, квитки та картки в спеціальній кишені, а ключі завжди будуть на карабіні. Гачок для підвіски рюкзака. Зручно користуватися в приміщенні, щоб не ставити рюкзак на підлогу. Ремені регулюються. Щоб ти зміг максимально підлаштувати рюкзак під себе. Moyo.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | 4 395 грн. |
eще 3 предложения
Серия Osprey EverydayСравнить в таблице →
от 5 761 грн.
городской, 26 л, для ноутбука, вывод под гидратор, карманы: передний, 48x34x27 см, вес 1200 г
от 4 506 грн.
городской, 26 л, для ноутбука, вывод под гидратор, карманы: верхний, 48x30x27 см, вес 800 г
от 6 645 грн.
городской, 32 л, для ноутбука, светоотражающий, карманы: верхний, передний, 56x33x31 см, вес 1240 г
от 4 395 грн.
городской, 27 л, для ноутбука, карманы: передний, краб-карман, 48x33x24 см, вес 800 г
от 4 845 грн.
городской, 20 л, для ноутбука, Rolltop, карманы: передний, на лямке, 46x28x23 см, вес 800 г
от 7 945 грн.
походный, 45 л, вывод под гидратор, дождевик, карманы: на ремне, 68x36x23 см, вес 1600 г
от 1 961 грн.
спортивный, 13 л, без отделения для ноутбука, вывод под гидратор, светоотражающий, 43x26x20 см, вес 500 г
от 9 295 грн.
походный, 65 л, вывод под гидратор, дождевик, карманы: верхний, на ремне, 78x38x26 см, вес 1900 г
от 7 993 грн.
активный отдых, 34 л, изменение объема, для ноутбука, карманы: верхний, передний, боковые, 52x35x30 см, вес 1500 г
от 3 995 грн.
городской, 10 л, для ноутбука, карманы: передний, 39x27x17 см, вес 500 г
городской, 20 л, для ноутбука, карманы: передний, 45x30x22 см, вес 600 г
от 4 195 грн.
городской, 14 л, для ноутбука, карманы: передний, 41x28x18 см, вес 500 г
городской, 22 л, без отделения для ноутбука, Rolltop, карманы: передний, на лямке, краб-карман, 50x30x22 см, вес 800 г
от 6 970 грн.
городской, 22 л, изменение объема, для ноутбука, дождевик, светоотражающий, Rolltop, карманы: передний, боковые, 53x33x24 см, вес 1400 г
Видеообзоры
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane XL Day (ENG SUB)
9 февраля 20224 386 просмотров
Osprey Arcane XL Daypack Review - Minimalist 30L EDC and Tech Backpack
27 июня 202233 924 просмотра
**NOW RELEASED** Osprey Arcane XL Backpack Review
23 июня 202128 004 просмотра
Osprey Arcane XL Day
6 сентября 202111 989 просмотров
Osprey Packs | Arcane XL Day | Product Tour
16 июня 202117 048 просмотров
Рюкзак для міста та прогулянок Osprey Arcane Large Day
18 января 20221 042 просмотра
Osprey Arcane Large Day 20. Обзор новинки.
12 марта 20204 856 просмотров
Обзор рюкзаков Osprey: Arcane Large Day, Arcane Duffel, Archeon 25
18 июня 20211 318 просмотров
Рюкзак Osprey Arcane Large Day. Обзор
2 июня 20201 991 просмотр
Osprey Arcane Small Day Vs Arcane Large Day Pack (V2) Comparison
20 августа 202225 617 просмотров
Osprey Arcane Small Day Pack Review (2 Weeks of Use)
4 июля 202222 742 просмотра
Osprey Arcane Small Day Vs Arcane Large Day Pack (V2) Comparison
20 августа 202226 353 просмотра
Best City Day Pack? | Osprey Arcane 10L Small Day Pack | Review, Features/Materials & Try On
13 октября 202115 054 просмотра
Unboxing the Osprey Arcane Large Day Pack + First Impressions
25 апреля 202110 496 просмотров
Osprey Arcane Large day tech backpack.
4 мая 20224 831 просмотр
Osprey Arcane 20L Large Day review
31 июля 202019 502 просмотра
Osprey Arcane Large Day Pack Review - GREAT 20L Minimalist EDC / Tech Backpack
24 мая 202136 693 просмотра
Osprey Arcane Large Day Pack V2 Review (2 Weeks of Use)
27 ноября 202074 267 просмотров
Osprey Arcane Large Day Pack & Duffel Pack
12 декабря 201913 623 просмотра
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane Large Day Pack (ENG SUB)
27 апреля 20214 531 просмотр
Огляд міського рюкзака Osprey Arcane Small Day Pack
27 апреля 202110 849 просмотров
Osprey Arcane Large Day Pack Review (Initial Thoughts)
15 октября 201922 926 просмотров
Osprey Arcane Large Day Pack
11 января 201925 197 просмотров
Модификации Osprey Arcane Small Day
Цены на Osprey Arcane Small Day |
---|---|---|---|---|
Osprey Arcane Small Day 10 л | от 3 995 грн. | 8 предложений | ||
Osprey Arcane Large Day 20 л | от 4 395 грн. | 10 предложений | ||
Osprey Arcane XL Day 30 л | от 4 845 грн. | 11 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
от 1 599 грн.
городской, на чемодан, 20 л, для ноутбука, скрытая молния, карманы: на спинке, на лямке, 48x40x21 см, вес 500 г
от 4 330 грн.
городской, на чемодан, 18.5 л, для ноутбука, карманы: верхний, передний, 43x33x15 см, вес 800 г
от 2 889 грн.
активный отдых, 20 л, без отделения для ноутбука, карманы: на лямке, 52x21x25 см, вес 500 г
от 4 318 грн.
городской, на чемодан, 16 л, для ноутбука, карманы: верхний, передний, 44x33x11 см, вес 1000 г
от 2 100 грн.
городской, 7 л, без отделения для ноутбука, карманы: нижний, 29x20x13 см, вес 340 г
от 4 362 грн.
городской, 18 л, для ноутбука, боковое открывание, карманы: передний, 43x28x14 см, вес 600 г
городской, 20 л, для ноутбука, карманы: передний, 45x30x22 см, вес 600 г
от 4 159 грн.
городской, 20 л, для ноутбука, карманы: передний, 33x46x18 см, вес 1020 г
от 2 748 грн.
городской, для ноутбука, карманы: передний, 29x39.5x16 см, вес 770 г
городской, 16 л, для ноутбука, Rolltop, карманы: передний, 45x30x12 см, вес 700 г
от 1 299 грн.
городской, на чемодан, 17 л, для ноутбука, карманы: нижний, боковые, 40x30.5x14 см, вес 816 г
городской, 16 л, для ноутбука, Rolltop, карманы: передний, 45x30x12 см, вес 800 г