Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 L/XL 68 л L/XL
Видео 1Фото 13 |
Osprey Atmos AG LT 65 L/XL |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Osprey 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Osprey.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Osprey Atmos AG LT 65 L/XL 68 л L/XL
Все цены 29 →Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 - L/XL - чорний 009.3275 | 13 910 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 - L/XL - зелений 009.3279 | 12 095 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 night shift/scoria blue - L/XL - синій 009.32 | 12 095 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 black – L/XL – чорний 009.3275 | 12 095 грн. |
Рюкзак Osprey Atmos AG LT 65 black - L/XL - черный 009.3275 | 12 095 грн. |
eще 20 предложений
+ Якість матеріалів
+ Кріплення на всі випадки життя + Система провітрювання спинки + Чудова посадка і розгрузка плечей - Не вистачає додаткових кишеньок (сіточки) в кишеньках верхнього клапана (капюшона) Valentine: пользуюсь Osprey Atmos AG LT 65 L/XL несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Osprey Atmos AG LT 65 L/XL
Цены на Osprey Atmos AG LT 65 L/XL |
---|---|---|---|---|
Osprey Atmos AG LT 50 S/M 50 л S/M | от 11 045 грн. | 8 предложений | ||
Osprey Atmos AG LT 50 L/XL 53 л L/XL | от 11 045 грн. | 15 предложений | ||
Osprey Atmos AG LT 65 S/M 65 л S/M | от 9 717 грн. | 22 предложения | ||
Osprey Atmos AG LT 65 L/XL 68 л L/XL | от 11 695 грн. | 31 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →
Перші відчуття, навіть без регулювання, дуже приємні матеріали, які тебе охоплюють, ніби обіймаючи.
Вага самого рюкзака немаленька (~2кг), але вона виправдана тим, що ти зможеш нести відносно важкий вантаж з комфортом, максимально розподіливши вагу по тулубу.
Після кількох літньо-осінніх походів можу сказати, що цей рюкзак допоміг мені забути про надокучливості інших рюкзаків (поправляти лямки, бо налізли вже на шию, або сповзли нижні на живіт і тд), тому я насолоджувався процесом і природою.
При моїй вазі в ~70кг, 10-14кг (разом) несеться в ньому комфортно.
Матеріали топ, я думаю до 20кг (разом) буде добре тримати.
Крім того, сітка на спинці — то є чудо, провітрювання на висоті.
Я тільки зараз зрозумів, що можливо мені вистачило б 50л (на 1-3денні походи). Хоча якщо йти в групі, ви можете взяти в когось закинути собі в 65л :)
Загалом, дуже класний рюкзак, усім рекомендую!