Смеситель Ravak Termo TE 022.00/150 (X070047)
Ravak Termo TE 022.00/150 Termoбез ручного душа |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Ravak 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Ravak.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Ravak Termo TE 022.00/150
Термостат для ванни Ravak TE 022.00 / 150 X070047 | 8 815 грн. |
Термостат для ванни Ravak TE 022.00/150 X070047 | 8 815 грн. |
Змішувач для ванни Ravak Termo 100, без лійки TE 022.00/150 (X070047) | 10 080 грн. |
Термостат для ванни Ravak TE 022.00/ 150 X070047 | 8 815 грн. |
Термостат для ванны Ravak TE 022.00/150 (X070047) X070047 | 8 639 грн. |
Користуємось кілька місяців.Дуже довольні змішувачем.Вперше придбали змішувач з термостатом, користуватись зручно, не має перепадів температури, як зі звичайним змішувачем. Гарний вигляд Через особливість конструкції, при високому тиску в системі(8 і більше атмосфер), туго відкривається подача води.Після встановлення редуктора на вході в систему подачі води, став повертатись легко. Микита: пользуюсь Ravak Termo TE 022.00/150 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Дополнительные функции и возможности смесителя Ravak Termo TE 022.00/150:
- Ограничитель температуры воды (38 °C)
РекомендуемСравнить в таблице →