Powerbank Remax Lango RPP-167
Видео 8Фото 6 |
Remax Lango RPP-167 |
|
Как выбрать повербанк: советы, рекомендации и полезные лайфхакиПодробный гайд по выбору PowerBank-аккумулятора для разных целей применения
Вопрос-ответ: все что вы хотели узнать про повербанки10 распространенных вопросов по рубрике внешних аккумуляторов и развернутые ответы на них
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Remax 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Remax.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Remax Lango RPP-167
Все цены 8 →Повербанк Remax RPP-167 Lango 30000 mAh White (6972174154886) | 798 грн. |
Remax RPP-167 30000mAh White | 699 грн. |
Remax Lango RPP167 30000mAh White | 1 549 грн. |
REMAX RPP-167 Lango 30000mAh White (RPP-167 Lango White) | 1 319 грн. |
Remax RPP-167 Lango 30000 mAh White | 887 грн. |
eще 3 предложения
Придбав 3 штуки для додаткової безпеки, бо не хочется залишитись без зв'язку, або використовувати для живлення юсб гірлянд тому що об'єм не той що зазначено зручно, компактний розмір, пластиковий корпус з текстурою, не збирає сліди та не помітно подряпини, на вхід мікро юсб та туре С, на вихід два юст туре А, тож потрібно мати свій якийсь дріт для підключення вказано 10000 мАгод, але це не правда, цей об'єм досягається коли напруга буде 3.7 вольт, але телефони зараджаються на 5 вольт, отже реальний об'єм 6000 мАгод, і це було виявлено після покупки, також немає в комплекті проводів, це було вказано на сайті Богдан Коваль: пользуюсь Remax Lango RPP-96 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Remax Lango RPP-167
Цены на Remax Lango RPP-167 |
---|---|---|---|---|
Remax Lango RPP-96 | от 269 грн. | 5 предложений | ||
Remax Lango RPP-166 | от 449 грн. | 9 предложений | ||
Remax Lango RPP-167 | от 699 грн. | 8 предложений |
ПохожиеСравнить в таблице →