SSD Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 512 ГБ
Видео 7 |
Silicon Power SP512GBP34A60M28 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Silicon Power.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Видеообзоры
П'ятирічна гарантія, ресурс запису 150 TBW. При роботі в ноуті прогрівався до 45 градусів, при роботі в десктопі почуває себе краще (40-41 градус). Олександр Котелевський: пользуюсь Silicon Power SP256GBP34A60M28 более года |
Показано 1 из 2 отзывов
eще 1 отзыв
Модификации Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28
Цены на Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power P34A60 M.2 SP256GBP34A60M28 256 ГБ | от 968 грн. | 14 предложений | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP512GBP34A60M28 512 ГБ | от 1 756 грн. | 1 предложение | ||
Silicon Power P34A60 M.2 SP002TBP34A60M28 2 ТБ | от 5 489 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
На кінець 2023 року нічого особливого собою не являє, але це надійна робоча конячка.