Дрель-шуруповерт Start Pro SCD2-21/2B
Фото 15 |
Start Pro SCD2-21/2B |
|
Патрон для дрели: разновидности и отличияСпецифика разных видов патронов для сверления, бурения и работы с крепежом
Что лучше: дрель или шуруповерт?Изучаем конструктивные особенности и специфику применения таких похожих, но все же разных видов электроинструмента
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Start 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Start.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Start Pro SCD2-21/2B
Шурупокрут START PRO SCD2-21/2B Brushless | 4 389 грн. |
Шурупокрут Start Pro Brushless SCD2-21/2B | 4 299 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Start PRO SCD2-21/2В (безщітковий) | 4 499 грн. |
ШУРУПОВЕРТ АКУМУЛЯТОРНИЙ START PRO SCD2-21/2В BRUSHLESS | 6 090 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Start Pro SCD2-21/2В BRUSHLESS | 6 684 грн. |
Купляв для дому. Подобається комплектація і зовнішній вигляд. Сподобалось що одним акумом можно крутити гвинти 4 години не менше. Час заряду 1год 10 хв. Не знаю скільки в ньому на справді ньютонів, але вин мені чуть руку один раз не вивернув, дурі достатньо). Міцний кейс Попався з трохи кривим патроном, не дуже зручно свердлити свердлом менше 3х міліметрів |
За свої гроші непоганий шурік Потужності вистачає для всього, ударний режим, зручно лежить у руках, зарядний пристрій можна повісити на стіну, металевий патрон з фіксатором валу та трещіткою , економічний безщітковий двигун Зі скобою не закривається кейс, якість комплектних свердл так собі Андрюха Угрюмый: пользуюсь Start Pro SCD2-21/2B несколько месяцев |
Потужний, 2 акб, сверла та біти в комплекті, безшітковий двигун, ергономіка Агресивна муфта - на першому положенні зриває малі саморізи, зі скобою кейс не зачиняється, б'є патрон Олександр Ходос: пользуюсь Start Pro SCD2-21/2B несколько месяцев |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →