Коляска VerDi Verso 2 in 1
Видео 1Фото 18 |
VerDi Verso 2 in 1
Конструкция:универсальная, 2 в 1
Складывание:книжка
Защита:бампер, пахремень, ремни
Регулировки:спинка, подножка
Ширина шасси:58 см
Вес в сборе:14.9 кг
Все характеристики
Купить VerDi Verso 2 in 1
Все цены 7 →Универсальная коляска 2 в 1 Verdi Verso Gold 9023-VVG2v1-10, G02, серый | 16 290 грн. |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Verdi Verso Gold G03 Сірий | 16 290 грн. |
Коляска 2 в 1 Verdi Verso Gold Чорний G01 15006 | 16 289 грн. |
Візок дитячий універсальний 2 в 1 Verdi Verso Gold Чорний | 17 023 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Verdi Verso Gold 9023-VVG2v1-13 G01 черный | 16 290 грн. |
Дитяча коляска універсальна 2 в 1 Verdi Verso Gold G03 Чорний | 16 290 грн. |
Коляска дитяча універсальна 2 в 1 Verdi Verso Gold Сірий з дощовиком та су | 18 329 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →