Цепная пила Vorskla PMZ 2900/405
Vorskla PMZ 2900/405 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vorskla 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vorskla.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vorskla PMZ 2900/405
Все цены 6 →Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 | 3 569 грн. |
Електропила Vorskla ПМЗ 2900/405 | 3 210 грн. |
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 | 3 113 грн. |
Електропила VORSKLA ПМЗ 2900/405 (Мощість 2900 Вт, Шина 405 мм) Україна | 3 234 грн. |
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 (пряме розташування двигуна | 3 440 грн. |
Пила ланцюгова електрична VORSKLA ПМЗ 2900/405 | 3 145 грн. |
ПохожиеСравнить в таблице →