Жесткий диск WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ
Видео 36Фото 4 |
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог WD 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели WD.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ
Все цены 52 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 16.0TB WD My Book Black (WDBBGB0160HBK-EE | 16 511 грн. |
Жесткий диск WD My Book Desktop 16 TB (WDBBGB0160HBK) WDBBGB0160HBK-EESN | 14 571 грн. |
Жорсткий диск WD My Book Desktop 16 TB (WDBBGB0160HBK) | 14 774 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Wd My Book 16TB (WDBBGB0160HBK-EESN) | 14 774 грн. |
Внешний жесткий диск Wd My Book 16TB (WDBBGB0160HBK-EESN) | 14 633 грн. |
eще 20 предложений
8 терабайтів, гадаю, вистачить на багато часу без необхідності шукати вільного місця. Можливо, не настільки мобільний, щоб кинути у карман або невелику сумку, але для домашнього користування підійде. Об'єм У комплекті із диском йде блок живлення з китайскою виделкою, без будь-якого перехідника, тому разом із покупкою диска треба брати й перехідник.
Також на жорсткому диску йшов якись софт для роботи із диском. Пишу "якись", бо при інсталяції він видав помилку і не встановився, тому використовую звичайним методом. Paul Rusak: пользуюсь WD WDBBGB0080HBK менее месяца |
Накопичувач рекомендую. Брав раніше 6 Гб варіант для серіалів. Користуюсь вже більше півроку, хороший стильний накопичувач. Швидкість, дизайн, відсутність шуму при роботі Все подобається |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации WD My Book NEW WDBBGB0160HBK
Цены на WD My Book NEW WDBBGB0160HBK |
---|---|---|---|---|
WD My Book NEW WDBBGB0030HBK 3 ТБ | от 8 610 грн. | 2 предложения | ||
WD My Book NEW WDBBGB0060HBK 6 ТБ | от 5 499 грн. | 47 предложений | ||
WD My Book NEW WDBBGB0080HBK 8 ТБ | от 7 592 грн. | 50 предложений | ||
WD My Book NEW WDBBGB0120HBK 12 ТБ | от 9 250 грн. | 52 предложения | ||
WD My Book NEW WDBBGB0140HBK 14 ТБ | от 11 931 грн. | 46 предложений | ||
WD My Book NEW WDBBGB0160HBK 16 ТБ | от 13 878 грн. | 53 предложения | ||
WD My Book NEW WDBBGB0180HBK 18 ТБ | от 16 455 грн. | 32 предложения | ||
WD My Book NEW WDBBGB0220HBK 22 ТБ | от 29 240 грн. | 4 предложения |
Рекомендуем