Жесткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ
Видео 11Фото 2 |
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог WD 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели WD.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ
Все цены 21 →Зовнішній жорсткий диск Western Digital Elements Desktop 18TB WDBWLG0180HB | 16 099 грн. |
Внешний жесткий диск 3.5" 18TB Elements Desktop WD (WDBWLG0180HBK-EESN) WD | 15 014 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 18TB Elements Desktop WD (WDBWLG0180HBK-EESN) | 16 099 грн. |
WD Зовнішній жорсткий диск 3.5" 18TB Elements Desktop WD (WDBWLG0180HBK-EE | 16 099 грн. |
Western Digital Elements Desktop 18TB (WDBWLG0180HBK-EESN) Black WDBWLG018 | 16 099 грн. |
eще 16 предложений
Отзывы 12 | 0 0 6 4 |
8 TB - вистачає на все, аби деякий час не чистити, і зберігати все, що треба і не треба. голосно працює Mykola Mazuryk: пользуюсь WD WDBWLG0080HBK несколько месяцев |
Показано 1 из 12 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK
Цены на WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | от 4 399 грн. | 41 предложение | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | от 5 660 грн. | 55 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | от 7 090 грн. | 46 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | от 10 167 грн. | 40 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | от 10 457 грн. | 54 предложения | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | от 11 748 грн. | 40 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | от 12 850 грн. | 33 предложения | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | от 15 014 грн. | 21 предложение | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | от 19 360 грн. | 4 предложения |
Рекомендуем
Стоїть на поличці, жужжить при роботі, але не критично.
Швидкість зчитування та відгуку так собі проти SSD, але я знаю, для чого брав і що так буде - тому це не дратує.
Зовнішньо - маркий і глянцевий, стоїть вертикально на прорезинених ніжках, під'єднано до двох кабелів - живлення (блок живлення в комплекті), та USB 3 - теж в комплекті.
Який саме вінчестер всередині - не знаю. Ті задачі, для яких куплено даний HDD виконує.