Жесткий диск WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ
Видео 11Фото 8 |
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог WD 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели WD.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ
Все цены 53 →Зовнішній жорсткий диск 3.5" USB 12.0TB WD Elements Desktop Black (WDBWLG0 | 10 699 грн. |
Накопичувач зовнішній HDD WD 3.5"12TB USB 3.0 Elements Desktop (WDBWLG0120 | 11 429 грн. |
Жесткий диск WD Elements Desktop 12.0TB Black (WDBWLG0120HBK-EESN) WDBWLG0 | 11 309 грн. |
Жорсткий диск WD Elements Desktop 12 TB (WDBWLG0120HBK) | 12 315 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Wd Elements Desktop 12 Tb (WDBWLG0120HBK-EESN) | 10 711 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 12 | 0 0 6 4 |
8 TB - вистачає на все, аби деякий час не чистити, і зберігати все, що треба і не треба. голосно працює Mykola Mazuryk: пользуюсь WD WDBWLG0080HBK несколько месяцев |
Показано 1 из 12 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK
Цены на WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK |
---|---|---|---|---|
WD Elements Desktop WDBWLG0040HBK 4 ТБ USB 3.0 | от 4 399 грн. | 41 предложение | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0060HBK 6 ТБ | от 5 667 грн. | 55 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0080HBK 8 ТБ | от 7 117 грн. | 46 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0100HBK 10 ТБ | от 10 048 грн. | 40 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0120HBK 12 ТБ | от 10 450 грн. | 54 предложения | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0140HBK 14 ТБ | от 11 748 грн. | 40 предложений | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0160HBK 16 ТБ | от 12 850 грн. | 33 предложения | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0180HBK 18 ТБ | от 15 014 грн. | 21 предложение | ||
WD Elements Desktop WDBWLG0200HBK 20 ТБ | от 19 360 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Стоїть на поличці, жужжить при роботі, але не критично.
Швидкість зчитування та відгуку так собі проти SSD, але я знаю, для чого брав і що так буде - тому це не дратує.
Зовнішньо - маркий і глянцевий, стоїть вертикально на прорезинених ніжках, під'єднано до двох кабелів - живлення (блок живлення в комплекті), та USB 3 - теж в комплекті.
Який саме вінчестер всередині - не знаю. Ті задачі, для яких куплено даний HDD виконує.