Вентилятор Wimpex WX-909
Фото 3 |
Wimpex WX-909 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Wimpex 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Wimpex.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Wimpex WX-909
Все цены 23 →Вентилятор настільний Wimpex WX-909 настільний ветродуй з режимами потужни | 849 грн. |
Настільний електричний вентилятор Wimpex WX-909 білий | 680 грн. |
Настільний вентилятор 2 швидкості компактний, діаметр лопатей 22 см Wimpex | 710 грн. |
Вентилятор настільний Wimpex WX-909 23 см купол білий (3285) | 550 грн. |
Вентилятор побутовий настільний поворотний Wimpex WX 909 білий | 670 грн. |
eще 18 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →