Литий диск mbDesign KV1 9x20/5x112 ET21 DIA75
Фото 11 | від 27 909 до 31 287 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):75 мм Виліт (ET):21 мм |
Модифікації mbDesign KV1 80
Характеристики
mbDesign KV1 9x20/5x112 ET21 DIA75 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог mbDesign 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі mbDesign.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити mbDesign KV1 9x20/5x112 ET21 DIA75
Сортувати
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x112 ET21 DIA75.1 Black Matt KV1DC9020215P1-B1 | 27 909 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x112 ET21 DIA75.1 Matt Grey | 28 880 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x112 ET21 DIA75.1 Bronze Silk Matt KV1DC9020215P1 | 27 909 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x112 ET21 DIA75.1 Matt Grey KV1DC9020215P1-G1 | 27 909 грн. |
MB Design KV1 R20 W9 PCD5x112 ET21 DIA75.1 Black Gloss lacquered KV1DC9020 | 30 235 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі