Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   Acer

Ноутбук Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72 [NH.QVEEP.004]

Фото - Ноутбук Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72 (NH.QVEEP.004)
Відео 6Фото 16
Порівняти ціни 81 →
Дисплей:18 ", 2560x1600 (16:10)
Процесор:Core Ultra 7, 255HX, 1.8 ГГц
Відеокарта:RTX 5070
ОЗП:16 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ
Вага ноутбука:3.3 кг
в списокмої списки
Модифікації Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72 21
Характеристики
Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72 [NH.QVEEP.004]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана18 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея2560x1600 (16:10)
Час відгуку3 мс
Частота зміни кадрів250 Гц
Яскравість600 нт
Яскравість HDR1000 ніт
Колірне охоплення (DCI-P3)100 %
Підтримка NVIDIA G-Sync
Процесор
СеріяCore Ultra 7
Модель255HX
Кодова назва процесораArrow Lake (Series 2)
Кількість ядер20 (8P+12E)
Кількість потоків20
Тактова частота1.8 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.2 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)55 Вт
Тест Passmark CPU Mark50739 points
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті16 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП64 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП6400 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 5070
Об'єм відеопам'яті8 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR7
Тепловиділення (GPU TDP)115 Вт
Advanced Optimus
Підтримка VR
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Додатковий роз'єм M.21 шт
Інтерфейс дод. роз'єму M.2PCI-E 4.0 4x
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер / microSD /
USB-A 5Gbps1 шт.
USB-A 10Gbps2 шт.
USB-C 10Gbps1 шт.
USB4 40 Гбіт/с1 шт.
Інтерфейс Thunderboltv4 1 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються2
LAN (RJ-45)2.5 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetoothv5.4
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDTS X Ultra
Безпекаkensington / noble замок
Клавіатура
ПідсвічуванняRGB 4 зонна
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Додаткових клавіш4 шт.
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї90 Вт*год
Макс. час роботи5 год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Home
Матеріал корпусаалюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)400x308x28 мм
Вага3.3 кг
Офіційний сайтacer.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72 [NH.QVEEP.004]

Ноутбук Acer Predator Helios Neo 18 U7-255HX/16GB/1TB/W11 RTX5070 NH.QVEEP.004

Shoplaptop.com.uaЗ нами 2 роки (Мостиська)
Поскаржитись
108 300 грн.

Ноутбук Acer Predator Helios Neo 18 PHN18-72 U7-255HX/16GB/1TB/W11 RTX5070 (NH.QVEEP.004) NH.QVEEP.004

Openshop.uaЗ нами 5 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
104 160 грн.

Ноутбук Acer Predator Helios Neo 18 U7-255HX/32GB/2TB/W11 RTX5070 (PHN18-72 || NH.QVEEP.004)

Gadgetgalaxy.com.uaЗ нами 1 рік (Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
120 279 грн.

Ноутбук Acer Predator Helios Neo 18 U7-255HX/32GB/2TB/W11 RTX5070 (PHN18-72 || NH.QVEEP.004)

Technoshark.com.uaЗ нами 3 роки (Луцьк)
Під замовлення
Поскаржитись
124 790 грн.

Acer Predator Helios Neo 18 U7-255HX/16GB/1TB/W11 RTX5070 PHN18-72 || NH.QVEEP.004

Novateh.com.uaМенше року (Новояворівськ)
Поскаржитись
105 942 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72 [NH.QVEEP.004]

Відеоогляди