Powerbank ANKER PowerCore III Slim 10000 (A1247G11)
Фото 7 |
ANKER PowerCore III Slim 10000 |
|
Как выбрать повербанк: советы, рекомендации и полезные лайфхакиПодробный гайд по выбору PowerBank-аккумулятора для разных целей применения
Вопрос-ответ: все что вы хотели узнать про повербанки10 распространенных вопросов по рубрике внешних аккумуляторов и развернутые ответы на них
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог ANKER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели ANKER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить ANKER PowerCore III Slim 10000
Все цены 16 →Зовнішній акумулятор (павербанк) Anker PowerCore iiI Slim 10000 mAh Black | 766 грн. |
Батарея універсальна Anker PowerCore II Slim 10000mAh Black (A1247G11) A12 | 499 грн. |
Anker Anker PowerCore III Slim 10000 mAh Black (A1247G11) A1263H11 | 999 грн. |
Повербанк Anker PowerCore III Slim 10000 mAh Black (6809308) | 499 грн. |
Зовнішній акумулятор (павербанк) Anker PowerCore III Slim 10000 mAh Black | 999 грн. |
eще 11 предложений
Хороший павербенк від топового бренду, за непогані гроші. Брав саме цей, так як зазначалось, що нормально працює з apple технікою, що для мене було важливо. Також в комплекті був чохол. Одразу його в чохол і він постійно там, дуже зручно, коли він не зацарапується і не б'ється об щось інше в сумці/бананці. Заряджає доволі непогано, не як блочок на 25в чи більше, але і не зовсім довго. Єдине щоб хотілось, щоб було, то це щоб usb-c який "приймає на борт" також міг і видавати зарядку, бо є кабель usb-c - ligthning і можна було б так вмикати, але є можливість тільки з портів Usb-a видавати зарядку. А так все супер. Легкість, зручність, простота, технології сумісні з Apple та чохол) Немає, крім зазначеного в коментарі побажання Valera Shapoval: пользуюсь ANKER PowerCore III Slim 10000 более года |
Добавить отзыв
ПохожиеСравнить в таблице →