Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Душові кабіни   /   AquaStream

Душова кабіна AquaStream Simple 90x90

Фото - Душова кабіна AquaStream Simple 90x90
AquaStream Simple 99 L
Тип
душова кабіна
Габарити
900x900x2000 мм
Форма профілю
чверть кола
Встановлення
кутова
Спосіб відкриття
розсувні двері
Стінки
двостінна
Матеріал стінок
скло
Товщина скла
4 мм
Піддон
низький
Матеріал піддону
акрил
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.

Купити AquaStream Simple 90x90

Усі ціни 6 →

Душова кабіна AquaStream Simple 99 LW з ПРОТИУДАРНИМ піддоном akvas-18 829

Душова кабіна AquaStream Simple 99 LW розмір: 90х90х200 см піддон: протиударний акриловий піддон низький, 15 см... щедверцята матові, профіль сатин
Dush.com.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
7 335 грн.

Душова кабіна AquaStream Simple 99 LW з ПРОТИУДАРНИМ піддоном akvas-18 829

Душова кабіна AquaStream Simple 99 LW розмір: 90х90х200 см піддон: протиударний акриловий піддон низький, 15 см дверц... щеята матові, профіль сатин
365shop.bizЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись

Душевая кабина AquaStream Simple 99 LW с ПРОТИВОУДАРНЫМ поддоном akvas-18 829

Душевая кабина AquaStream Simple 99 LW размер: 90х90х200 cм поддон: противоударный акриловый поддон низкий, 15 см дверцы м... щеатовые, профиль сатин
26.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Душова кабіна AQUASTREAM Simple 99 LB з піддоном

Маркетплейс: Rozetka.ua  WaterShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 288 грн.

Душова кабіна AQUASTREAM Simple 99 LW з протиударним піддоном

Маркетплейс: Rozetka.ua  WaterShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Душова кабіна AQUASTREAM Simple 99 LW з піддоном

Маркетплейс: Rozetka.ua  WaterShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 186 грн.

Динаміка цін на AquaStream Simple 90x90

Модификації AquaStream Simple

Ціни на AquaStream Simple
AquaStream Simple 80x80від 7 480 грн.5 пропозицій
AquaStream Simple 90x90від 7 335 грн.6 пропозицій
AquaStream Simple 100x100від 10 472 грн.1 пропозиція
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Simple 99 L:
• Колір профілю — сатин