Душова кабіна AquaStream Simple 90x90
AquaStream Simple 99 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AquaStream 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AquaStream.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AquaStream Simple 90x90
Усі ціни 8 →Душова кабіна AquaStream Simple 99 LW 90х90х200 akvas-Simp 18317 | 6 920 грн. |
Душевая кабина AquaStream Simple 99 LB 90х90х200 19888-31 | 8 000 грн. |
Душова кабіна AquaStream Simple 99 LW 90х90х200 akvas-Simp 18317 | 6 920 грн. |
Душова кабіна AQUASTREAM Simple 99 LB з піддоном | 8 000 грн. |
Душова кабіна AquaStream Simple 99 LB 90х90х200 akvas-Simp 18369 | 8 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості душової кабіни AquaStream Simple 99 L:
- Колір профілю — сатин
Модификації AquaStream Simple
Ціни на AquaStream Simple |
---|---|---|---|---|
AquaStream Simple 80x80 | від 6 800 грн. | 8 пропозицій | ||
AquaStream Simple 90x90 | від 6 920 грн. | 8 пропозицій | ||
AquaStream Simple 100x100 | від 9 520 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →